Play off se přesouvá do Rožnova

O minulém víkendu odstartovala čtvrtfinálová série play-off Národní ligy svými čtvrtfinálovými koly. Kopřivnice ve volbě soupeřů sáhla po nedalekém Rožnovu a prozatím se to jeví jako dobrá volba. V obou domácích utkáních totiž Vikingové uspěli a v sérii hrané na tři vítězná utkání vedou 2:0. Do Rožnova tak budou cestovat se dvěma možnostmi jak celou sérii ukončit.
Po základní části skončili kopřivničtí florbalisté na skvělém 2. místě za Náchodem a ve volbě soupeřů měli právo jako druzí zvolit si soupeře pro čtvrtfinále. Volba padla na nedaleký Rožnov, který skončil v letošní sezóně po pádu z 1. ligy až na poslední postupové příčce do play-off. Zatímco v Kopřivnici byli po konci základní části spokojeni, od Rožnova se přece jen čekalo více než postup do vyřazovacích bojů s tzv. odřenými uši.

Oba zápasy, které se odehrály v Kopřivnici byly opravdu zápasy play-off se vším všudy. Do haly si našla cestu při každém z nich více než stovka fanoušků, kteří vytvořili skvělou kulisu pro oba týmy. Kopřivnice v obou zápasech využila výhodu domácího prostředí a v obou utkáních zvítězila. V sérii se tak ujala vedení 2:0 a v Rožnově má dva pokusy na to aby čtvrtfinálovou sérii ukončila. Poslední krok bývá vždy ten nejtěžší a kopřivnické hráče čeká opět houževnatý soupeř, který bude doma a bude chtít uspět. Sobotní třetí čtvrtfinálové utkání startuje od 19:00 na SH v Rožnově. Případné čtvrté je na programu o den později v neděli od 17:00. Pokud by se podařilo Rožnovu sérii srovnat, rozhodující páté utkání se odehraje hned v pondělí 12.3. od 19:30 v Kopřivnici.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient