Plán letní přípravy 1.SK Prostějov se rýsuje

A-tým, o jehož složení pro letní přípravu se intenzivně jedná, už má načrtnutý harmonogram přípravných zápasů včetně několidenního soustředění. Odpočinku si hráči moc neužijí, sraz totiž mají už v pondělí 25. června ve 14:30 hodin.

Hned na následující dva dny jsou připraveny dvoufázové tréninky, v poslední den školního vyučování se za odměnu za dobré vysvědčení mohou podívat kluci i holky ve Slatinicích na první přípravné utkání, na nějž trenéři vybrali stále druholigové Vítkovice. První červencovou sobotu se tamtéž dopoledne utkáme s juniorkou Zbrojovky a další týden odjíždíme na soustředění do fotbalového areálu v Kunicích u Prahy.

Po návratu v sobotu 14. července už bude na programu generálka na první ligové utkání na stadionu Za Místním nádražím, kam zavítá Uničov. „O soupeři pro jedno přípravné utkání ještě jednáme,“ zmínil předpokládaný přátelský zápas na soustředění asistent trenéra Petar Aleksijević.

Přehled dosud známých přípravných utkání:

29. června, 17:30 hod. 1.SK Prostějov – MFK Vítkovice (hřiště Slatinice)
7. července, 10:30 hod. 1.SK Prostějov – Zbrojovka Brno U21 (hřiště Slatinice)
14. července, 17:30 hod. 1.SK Prostějov – SK Uničov (Za Místním nádražím)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.