Search
Close this search box.

Písek získal třetí místo v soutěži Zlatý erb

Město Písek a kancelář Smart Písek zabodovaly se svými projekty v krajském kole 20. ročníku soutěže Zlatý erb 2018. Písek v kategorii nejlepší webová stránka města obsadil třetí příčku. V kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba zvítězil s navigační systémem parkování a postoupil do celostátního kola.

Nejlepší webové stránky měst a obcí Jihočeského kraje spolu s nejlepší webovou službou ocenil v úterý 6. března radní Jihočeského kraje Antonín Krák. Mezi přihlášenými městskými weby se držitelem Zlatého erbu 2018 stal Tábor, z obcí si nejlépe vedly stránky Starého Města pod Landštejnem. Důležitým kritériem při hodnocení byla přehlednost stránek především z pohledu běžného občana.

V kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba byli vyhlášeni dva vítězové. Vedle navigačního systému parkování v Písku také interaktivní mapa míst s kontejnery na tříděný odpad v Prachaticích. Slavnostního vyhlášení se zúčastnil místostarosta Jiří Hořánek a Miloš Prokýšek z kanceláře Smart Písek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient