Písek uspořádal pro seniory předvánoční besídku

Městské středisko sociálních služeb Písek uspořádalo ve středu 12. prosince 2018 tradiční vánoční besídku pro seniory, tentokrát „v rytmu swingu“. V jídelně na nábřeží 1. máje si několik desítek dříve narozených obyvatel města užilo pravou předvánoční atmosféru. Společně zpívali koledy i oblíbené šlágry. Svým vystoupením přítomné potěšily děti a učitelky z 9. mateřské školy.

O příjemnou zábavu se hudbou a zpěvem postaral Jan Kašpárek, kterému při tom velmi zdatně asistovaly pracovnice střediska v čele s jeho ředitelkou Marcelou Průšovou. Do společného zpívání Tiché noci pak organizátorky zapojily i hosty z písecké radnice, starostku Evu Vanžurovou a místostarostu Petra Hladíka.

Na místě bylo možné zakoupit si drobné vánoční předměty vyrobené klienty sociálně aktivizační služby.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak