Search
Close this search box.

Písečtí policisté zadrželi opilého řidiče, nadýchal jedno a půl promile

V neděli 9. září krátce před půl druhou ranní kontrolovali písečtí policisté na Hradišťské ulici řidiče s osobním automobilem značky BMW. Během kontroly policisté u muže (1997) provedli i dechovou zkoušku na alkohol, která byla pozitivní s hodnotou bezmála jedno a půl promile.

Policisté muži zadrželi řidičský průkaz a případ zpracovávají ve zkráceném přípravném trestním řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient