Písečtí hokejisté odjeli z Orlové s prázdnou

(Aktualizováno před )

Písecká výprava do Orlové nedopadla radostně. Písek se sice zkraje utkání ujal vedení zásluhou Hučka, ale po dvaceti minutách svítil stav 2:2. Osudným se stala druhá třetina, kde Orlová vsítila hned tři branky a Písku odskočila. Jiskru naděje vykřesal osm minut před koncem zápasu šikovný univerzál Polata, poté se v oslabení prosadil již podruhé Petr Hučko. Písek už ale do konce zápasu další branky nepřidal a utkání skončilo 6:4 pro domácí Orlovou. Po třech vyhraných zápasech za sebou tedy přichází první porážka. Velkou zásluhu na prohře má zajisté i velká nedisciplinovanost, celkem šestnáct trestných minut. Také Orlová inkasovala nespočet trestných minut, ale žluto-modří hokejisté proměnili pouze jednu početní výhodu. Třemi body se blýskl kapitán Martin Parýzek, který rozdával přesné přihrávky do palebných pozic.

Orlová – Písek 6:4

HC ORLOVÁ: Ovčaři (Křehlík) – Kučera, Janiczek, Tomis (C), Kropka, Amirov, Spálovský, Szturc, Štěpánek, Šendera, Ballner, Smrčka, Blaško, Šmíd, Kovařík, Klíma, Brodek, Akhmetianov, Hovsepyan, Kysučan.
IHC PÍSEK: Hauser (Buchta) – Turek, Suda, Hora, Parýzek (C), Červinský, Bílek, Houdek, Hanus, Hučko, Šuhaj, Sýbek, Polata, Koupal, Volf, Strnad, Marcilis, Petřík, Matějka, Novotný.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz