Písecká policie hledá svědky dopravní nehody

V pátek 26. října došlo na silnici I/4 ve směru od Prahy na Písek v katastru obce Předotice k dopravní nehodě, které měl předcházet ohrožující manévr neznámého nákladního automobilu.

Kolem půl osmé večer jel řidič nákladního automobilu na přímém a přehledném úseku sinice se čtyřmi pruhy, když si všiml před sebou odstaveného vozidla a rozhodl se přejet z pravého do levého jízdního pruhu. Při manévru však ohrozil vlevo jedoucí automobil značky Subaru. Řidička ještě stačila vůz zastavit, řidička citroenu za ní však dobrzdit nestačila a došlo ke střetu. Řidič nákladního automobilu, který měl ohrožujícím přejížděním z pruhu do pruhu situaci zapříčinit, z místa ujel.

Policie žádá případné svědky popisované dopravní nehody, aby informace předali policistům na linkách 974 235 254 či 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak