Search
Close this search box.

Pětice vandalů posprejovala metro, souprava zůstala 8 minut zablokovaná ve stanici

Čtyři muži a jedna žena jsou podezřelí, že v sobotu 2. června okolo půl desáté večer ve stanici metra Hradčanská zablokovali na skoro osm minut soupravu metra a nastříkali na ni nápis. Skupina byla dobře organizovaná a její členové měli rozdělené úkoly. Dva muži se starali o to, aby souprava nemohla ze stanice odjet a zůstala tam zablokovaná. Konkrétně docílili toho, že strojvedoucímu v kabině signalizovaly kontrolky závadu na dveřích, které nejdou zavřít. Tím pádem souprava nemohla odjet. Mezi tím další dva muži skočili do kolejiště a ze zadní strany soupravy nastříkali nápis.

Podobu čtyř podezřelých a jedné ženy, která s nimi přišla, zaznamenaly kamery. Jestliže někoho z nich poznáváte, kontaktujte linku 158. Případ je prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci, za což hrozí až rok pobytu ve vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient