Pelhřimovský Spartak uhájil domácí neporazitelnost

Pelhřimovské áčko před stovkou výborných domácích fanoušků opět bodovalo naplno. Bohužel, již tradičně, se ale vítězství nerodilo vůbec lehce.

Vstup do utkání byl výborný. Ovšem dvě rychlé branky jakoby sebrali hráčům Spartaku další chuť do hry – vázne rozehrávka, prohrávají se osobní souboje, mnoho nepřesností při zpracování i zakončení. Soupeř naprosto zaslouženě otáčí utkání a Spartak může být rád, že pouze na 2:3. Ve druhé třetině přišel herní obrat, během úvodních střídání si Spartak připravil celou řadu dobrých střeleckých příležitostí, zatím bez gólového vyjádření. Naopak soupeř odskočil již na 2:4. Pelhřimovu pomohla využitá přesilovka a dalšími dvěma brankami otáčí skóre opět na svou stranu. Spartak několika důležitými zákroky za vyrovnaného stavu podržel brankář Jakub Kuchař. Do šaten se jde za stavu 5:4.

Závěrečná třetina nabídla dalších šest branek. Nejprve soupeř vyrovnává na 5:5. Klid do pelhřimovských řad přinesly dvě branky, které dělilo pouhých 17 vteřin. Soupeř sice ještě jednou dokázal snížit, ale necelé dvě minuty má opět Spartak dvoubrankové vedení zpět a poslední gól přidává do prázdné branky.

branky: 1. Jan Knězů, 6. Václav Fučík, 34. Martin Blažek, 35. Jan Knězů, 40. Martin Blažek, 46. Milan Hendrych, 47. Branislav Drgoňa, 59. Václav Fučík, 60. Ladislav Běhounek – 8. Martin Lazárek, 10. Jiří Šrámek, 12. Karel Smutný, 28. Martin Lazárek, 44. Martin Lazárek, 53. Petr Krob; rozhodčí: Václav John – Lukáš Starý; vyloučení: 2:3; využití: 3:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 29 – Vít Svojše 26; po třetinách: 2:3, 3:1, 4:2;

Domácí neporazitelnost trvá. Umíme otáčet zápasy, což se určitě počítá. Pro diváky určitě dobře, že vidí spoustu branek a drama až do úplného konce. Ovšem ne vždy se podaří utkání otočit, viz minule Panthers.

V neděli jede áčko do Králova Dvora. Doma se představí v sobotu 17. listopadu proti týmu Orky, který má aktuálně stejně bodů a dělí se s Pelhřimovem o vedoucí příčku v tabulce Národní ligy.

Spartak Pelhřimov – Wizards DDM Praha 10 9:6

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.