Pavelec možná ukončí kariéru. Stále si ho žádný klub nevybral

(Aktualizováno před )

Ještě před pár lety byl Ondřej Pavelec vnímán jako naše hokejová brankařská jednička, kterou čeká dlouhá skvělá kariéra v NHL. Fandili mu nejenom hokejoví fanoušci, ale stal se i miláčkem fanynek. Byl tak populární, že si i zahrál v jednom z dílů Troškových Babovřesek.

Teď je však všechno jinak. V posledních letech hokejově strádal. Vloni se ještě chytal naděje, že uspěje v New Yorku a vyslouží si prodloužení smlouvy. To se však nestalo. Nyní nastává docela reálná varianta, že Pavelec úplně skončí s hokejem…Blíží se konec srpna a 31letý brankář pořád marně čeká na nějakou nabídku. Drtivá většina týmů v NHL už má v tuto chvíli o složení brankařské dvojice rozhodnuto.

Pavelec však ještě doufá, že by se v některém zámořském týmu mohl pro příští sezonu objevit. Pokud ne, pověsí hokejovou výstroj na hřebík, protože ho neláká hrát některou z evropských lig, i když v nich by se zájemci určitě našli.

To naopak obránce Jakub Jeřábek podepsal roční smlouvu s Edmontonem Oilers. Pro tohoto reprezentačního obránce to bude druhá sezona v NHL. V ročníku 2017/2018 hrál nejdříve za Montreal, pak odešel do Washingtonu. Původně se uvažovalo, že se vrátí do Evropy a bude hrát v jednom z ruských klubů. „Z KHL jsme registrovali značný zájem od předních klubů, ovšem Kuba jednoznačně preferoval NHL. Chtěl tam pokračovat, návrat do Evropy tedy ve hře nebyl,” řekl jeho agent Michal Sivek.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz