Search
Close this search box.

Patrik Michálek ví, že všechny zápasy si tým musí odrubat

Po první třetině sice Baník vedl 2:0 a na ledě panoval, ale po druhém dějství byl náskok již jen jednogólový. Navíc za stavu 2:1 hosté nastřelili tyč. V závěrečných deseti minutách ale Sokolov přidal další dva góly a zvítězil 4:1. „Byl to těžký zápas, ale s tím jsme počítali. Druhá skupina je zřejmě o něco těžší než ta naše. Víme dobře, že žádný zápas nebude pro nás lehký, každý se proti nám chce vytáhnout,“ říká obránce Patrik Michálek.

V minulém utkání Baník rozstřílel Most 13:1, nyní již produktivní tolik nebyl. Koncentrace však dle zadáka Baníku byla stejná. „Do každého zápasu jdeme s tím, že je to 0:0. Nekoukáme, jestli jsme minulý zápas vyhráli 13:1, 8:1 nebo 1:0.“

Baník tak natáhnul sérii vítězných zápasů na devět. Nyní ale bude Sokolov absolvovat těžké zápasy se silnými protivníky. Ve středu hraje Baník v Klatovech, v sobotu pak ve Vrchlabí. „Čekají nás další těžká utkání do Vánoc a všechny musíme odrubat, aspoň stejně jako ten dnešní,“ říká teprve 23letý bek, ale jeden ze služebně nejstarších hráčů Baníku.

Bodové konto bude chtít Baník rozšířit i v následujících zápasech roku 2018. „Chceme vyhrát každý zápas a s tím do každého zápasu i jdeme,“ vyhlíží již další utkání Patrik Michálek.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient