Search
Close this search box.

Patnáctiletá dívka strážníky falešným jménem neošálila, předali ji policii

Hlídka projíždějící ve středu před polednem Věstonickou ulicí uviděla dívku, o které se strážníci domnívali, že ji nedlouho předtím zahlédli v databázi hledaných osob. Přesto, že hlídka i z bezprostřední blízkosti porovnala patnáctiletou dívku s fotografií v databázi a naznala, že jde o stejnou osobu, dívka se představila jiným jménem.

Přivolané republikové policii se následně přiznala, že se vydávala za kamarádku a protože byla skutečně v celostátním pátrání, policisté si ji převzali.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient