Search
Close this search box.

Patnáctiletá dívka kouřila na zastávce, prozradila tak svůj útěk z domova

Patnáctiletá dívka ze Strakonic se vydala za noční zábavou do krajského města. Z domova však odešla potají. Prozradilo jí zakázané kouření na zastávce městské hromadné dopravy, kde jí spatřili strážníci. Odhalení na sebe nenechalo dlouho čekat.

V sobotu 16. června krátce před druhou hodinou ranní prováděla hlídka městské policie kontrolní činnost v okolí obchodního centra Mercury v Nádražní ulici. Na zastávce městské hromadné dopravy strážníci spatřili dívku se zapálenou cigaretou v ruce. Jak se vzápětí ukázalo, kouření na místě, kde je to zákonem zakázáno, nebyl její jediný prohřešek. Čtrnáctiletá dívka totiž odešla z domova do víru krajského města bez vědomí své matky, se kterou bydlí. Strážníci matku dívky vzápětí telefonicky o celé události informovali. Ta si svou dceru na místě převzala s poučením, že v případě opakované události strážníci vyrozumí místně příslušné oddělení sociálně právní ochrany dětí.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient