Pardubičtí hokejisté již znají rozpis Mountfield Cupu

(Aktualizováno před )

Dynamo obdrželo rozpis turnaje Mountfield Cup, který se koná od 9. do 12. srpna 2018 v Hradci Králové. Pardubice na něm změří síly se švýcarským Davosem, pražskou Spartou a víkendové klání zakončí východočeské derby s Hradcem Králové.

Turnaj se hraje systémem každý s každým, vítěz po základní hrací době získá do tabulky tři body. V případě nerozhodného výsledku se body dělí (1:1) a následuje pětiminutové prodloužení hrané tři na tři. Pokud ani to nerozhodne o vítězi duelu, jsou na řadě samostatné nájezdy, a to v počtu tří na každé straně. Vítěz nastavení získává do tabulky druhý bonusový bod.

Vítězem turnaje se stává tým s největším ziskem bodů, v případě shodnosti rozhoduje vzájemný zápas (minitabulka), případně vzájemné skóre, dále pak celkové skóre a vyšší počet vstřelených branek.

Vítěz turnaje obdrží bezmála jeden metr vysoký putovní pohár, ocenění se dočkají také týmy na dalších místech. Kromě toho budou na závěrečném ceremoniálu vyhlášena individuální ocenění – nejlepší brankář, nejlepší obránce, nejlepší útočník, nejlepší střelec a nejužitečnější hráč turnaje.

Ceny vstupenek zveřejní pořádající klub později.

Čtvrtek 9. srpna 2018
15.00 hodin: HC Dynamo Pardubice – HC Davos
19.00 hodin: Mountfield HK – HC Sparta Praha
Sobota 11. srpna 2018
14.00 hodin: HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice
18.00 hodin: Mountfield HK – HC Davos
Neděle 12. srpna 2018
14.00 hodin: HC Davos – HC Sparta Praha
18.00 hodin: Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz