Pardubičtí florbalisté nezvládli zápas s Vítkovicemi, debakl utrpěli i s Chodovem

(Aktualizováno před )

Pardubické mužstvo nečekalo minulý týden nic lehkého. V pátek se vydalo do Ostravy, kde po dobrém začátku ztratilo vedení a podlehlo Vítkovicím 3:7. Ve sváteční neděli nevyšel svěřencům trenéra Štancla začátek zápasu s Chodovem a po špatné první třetině nakonec prohráli 1:12.

V úvodu střetnutí Vítkovic s Pardubicemi nebyl k vidění příliš pohledný florbal, jako první se prosadil ve 14. minutě ve zkrácené početní výhodě Sokol. Střelu Pakosty z první z pravé strany z pozice obránce vyrazil brankář Souček před sebe, pohotově ale dorážel na brankovišti postavený Kourek. Na další branku potřebovaly Pardubice pouhých osm vteřin, po rychlém přechodu do útoku našel Teichman z pravé strany před brankou nikým nehlídaného Davida Žáčka, jenž zakončil přesně k levé tyči – 0:2. Další gól padl opět osm vteřin od buly, tentokrát ale do pardubické sítě. Dvě minuty před koncem první části už bylo srovnáno na 2:2.

Východočechům nevyšel vstup do druhé části, po šesti minutách prohrávali 4:2. A v polovině utkání mohlo být ještě hůře, Levínský ale vychytal trestné střílení Delonga. To Sokol nakoplo ke snížení, Šmíd při rychlém protiútoku našel na středu volného Michala Janečka, který byl úspěšný se svou střelou z první. Vítkovice ovšem přispěchaly s rychlou gólovou odpovědí a své vedení už si až do konce pohlídaly.

Sokol Pardubice – 1. SC TEMPISH Vítkovic 7:3 (2:2, 3:1, 2:0)

Branky a asistence Pardubic: 13:42 Kourek (Pakosta), 13:50 Žáček (Teichman), 32:59 Janeček (Šmíd). Rozhodčí: Both, Černín; Střely na branku: 8:25; Zblokované střely: 11:6; Vyloučení: 3:3; Využití: 0:1; Diváci: 120.

Pardubičtí florbalisté si bohužel ne příliš povedený výkon přenesli do nedělního zápasu s Chodovem, ve kterém poprvé inkasovali již po minutě a půl hry. První třetina se jim vůbec nepovedla, ze třinácti střel inkasovali pět branek. Ve druhé dvacetiminutovce se přitvrdilo, padlo hned šest dvouminutových trestů a gólostroj Chodova se zastavil. O snížení na 1:5 se postaral střelou z pravé strany k bližší tyči Jan Kourek, na jeho trefu ale přišla ze strany hostů rychlá odpověď. Gólostroj Chodova se znovu rozjel na plné obrátky ve třetí třetině, ve které hosté proměnili dvě přesilové hry a nastříleli šest branek.

Sokol Pardubice – FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:12 (0:5, 1:1, 0:6)

Branky a asistence Pardubic: 34:51 Kourek (Dlesk). Rozhodčí: K. Sojka, T. Sojka; Střely na branku: 13:30; Zblokované střely: 14:17; Vyloučení: 5:5; Využití: 0:2; Diváci: 280.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz