Search
Close this search box.

Pardubice se po Rolínkovi zbavily i Hovorky

Před několika týdny rezonoval v pardubickém hokejovém klubu konflikt mezi trenérem Ladislavem Lubinou a hráčem Tomášem Rolinkem. Ani jeden z nich už v klubu není, Lubina byl odvolán a Rolinek odešel ukončit kariéru do druholigového Vrchlabí.

A o tomto víkendu se Východočeši rozloučili trochu nečekaně s dalším hráčem, slovenským útočníkem Markem Hovorkou. „Měl špatný vliv na mužstvo. Pak tam byl incident během posledního zápasu se Zlínem. Myslím, že ani jeho výkony neodpovídaly jeho postavení, které měl v týmu. Myslím, že nám chybět nebude,“ řekl na rovinu trenér Pardubic Radek Bělohlav.

Hovorka přitom patřil v loňské sezoně mezi tahouny, Pardubicím pomohl se zachránit v baráži.

Pardubicím se i přes změny v realizačním týmu a v hráčském kádru nedaří opustit dno tabulky. Včera to vypadalo, že si po třech týdnech konečně zase připíší výhru, jenže vedení nad Kladnem 2:0 neudržely. „Je to ubíjející. Ještě za námi ale není ani půlka sezony, nic není ztraceného. Musíme se s tím porvat, nikdo jiný nám nepomůže,“ zdůraznil asistent trenéra Petr Čáslava.

Asi nejhorší pro pardubické fandy je vědomí, že sami trenéři pořádně nevědí, jak s touto mizérií naložit. „Mít kouzelný prsten, tak s ním otočím. Řešení tu ale není, což je nejvíc ubíjející. Člověk neví, jak z toho ven. Musíme jít trénink od tréninku a zápas od zápasu a dostat se z toho sami,“ dodal asistent trenéra.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient