Parašutistka nezvládla přistání a těžce se zranila

V pondělí 14. května letošního roku před osmnáctou hodinou přijali policisté oznámení o zranění parašutistky. Na letištní ploše v obci Chaloupky u Klatov se při se skoku padákem zranila šestapadesátiletá cizinka, která nezvládla přistávací manévr.

Na místo vyjeli policisté i zdravotníci, byla přivolána letecká záchranná služba a žena byla transportována do nemocnice v Plzni. Žena se podrobila dechové zkoušce i testu, zda není ovlivněna návykovou látkou a v obou případech s negativními výsledky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.