Search
Close this search box.

Parašutistka nezvládla přistání a těžce se zranila

V pondělí 14. května letošního roku před osmnáctou hodinou přijali policisté oznámení o zranění parašutistky. Na letištní ploše v obci Chaloupky u Klatov se při se skoku padákem zranila šestapadesátiletá cizinka, která nezvládla přistávací manévr.

Na místo vyjeli policisté i zdravotníci, byla přivolána letecká záchranná služba a žena byla transportována do nemocnice v Plzni. Žena se podrobila dechové zkoušce i testu, zda není ovlivněna návykovou látkou a v obou případech s negativními výsledky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient