Pančochová odložila svatbu na neurčito

Několik týdnů poté co česká snowboardistka Šárka Pančochová oznámila, že se zasnoubila s Američankou Kaileen Lareeovou, přišla nyní s novým zásadním rozhodnutím. Svatba se neruší, ale odkládá na neurčito. Důvod? „Rozhodly jsme se, že se nevezmeme, dokud v Česku nebudou povoleny sňatky osob stejného pohlaví,“ prohlásila 28letá Pančochová skrze svůj instagramový účet. „Je pro mě důležité, aby všichni měli stejná práva. Nechci jít snazší cestou. Kaileen je Američanka a můžu si ji vzít ve Spojených státech, kde je to legální, ale neudělám to.“

Pančochová je známá svým bojem za práva lesbiček a gayů. Toto svoje oznámení předeslala před pražským pochodem Prague Pride, který napomáhá osvětě ohledně sexuálních menšin.

K zasnoubení mezi Pančochovou a Lareeovou, která má z předešlého manželství dceru Khaylu, došlo na romantickém místě Mount Hoodu, což je nejvyšší hora státu Oregon – ZASNOUBENÍ DOLE NA VIDEU.

Leerová také jezdí na prkně, ne však na sněhu, ale na vodě. Věnuje se totiž wakesurfingu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak