Ozbrojení lupiči přepadli v Plzni pošťačku

Dnes ráno před devátou hodinou dva ozbrojení lupiči přepadli v Plzni-Lobzích poštovní doručovatelku.

Pošťačka byla vystrašená a dala jim všechny peníze, které měla. „V uvedenou dobu žena doručovala zásilky a písemnosti. Ze zjištěných informací vyplývá, že ji dva muži přepadli se zbraní v ruce a z místa poté utekli neznámo kam,“ uvedla plzeňská policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Policie nechce uvést, o jakou částku lupiči pracovnici České pošt připravili. Také zatím není objasněno, jakou zbraň použili. „V současné chvíli na tomto případu intenzivně pracují plzeňští kriminalisté, kteří pátrají po pachatelích, prověřují veškeré informace a dále zjišťují bližší okolnosti celého incidentu,“ dodala Hokrová.

Zároveň ale policisté žádají o pomoc veřejnost. Jakoukoliv informaci o přepadení mohou lidé nahlásit na nejbližší služebně policie či zavolat na tísňovou linku 158.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak