Otrokovické Béčko porazilo Buchlovice 3:2

K předposlednímu domácímu zápasu v této sezóně konečně nastoupili junioři v plné sestavě, s cílem potěšit diváky dobrou hrou a také ziskem tří bodů. Ty se podařilo získat, ale opět se ukázaly naše problémy v defenzívě a už v 8.minutě jsme prohrávali 1:0. Po rohovém kopu ve 21. minutě vyrovnal P. Lendler a už se zdálo, že budeme mít zápas pod kontrolou, zvláště když Z. Marčík utekl z půlky hřiště a zvýšil na 2:1. Naše radost však netrvala ani minutu, protože soupeř hned z protiútoku vyrovnal na 2:2 a tímto výsledkem skončil první poločas.

Druhý poločas se hrálo především na půlce soupeře, který však hrozil rychlými protiútoky do naší otevřené obrany.Utkání nakonec rozhodl v 75.minutě Obiechina, který se prosadil v pokutovém území přes dva hráče a střelou k tyči zvýšil na 3:2.

Komentář kapitána, Patrika Lendlera: „Celkově zápas nehodnotím až tolik pozitivně, sice jsme vyhráli, ale nepodali jsme až tolik dominantní výkon jak bychom si představovali. Jsme samozřejmě rádi za tři body, které jsou pro nás nesmírně cenné, obzvlášť na domácím hřišti. Do dalších zápasů musíme zlepšit defenzivní činnost, protože v posledních dvou zápasech jsme dostali až příliš laciné góly. Naštěstí se nám začalo dařit střelecky, protože právě se vstřelením gólu, jsme měli v některých případech potíže. Co se týče mého gólu, tak po rohovém kopu a následném souboji, se míč dostal až ke mě a já jsem jej levačkou doklepl do brány.“

Sestava: Jelínek – Zach, Lendler, Malota, Vašulka – J. Červenka, Ponížil, Obiechena, Daniel – Křivánek, Marčík.

Střídali: v 60.minutě Skopal místo Daniela, v 65.minutě Hrnčiřík místo Ponížila, v 71. minutě Ruman místo Zacha, v 85. minutě Tichý místo Marčíka

Na střídání byli připraveni ještě J.Varous do branky a D. Vrága.

Hodnocení utkání proti Kunovicím: Kunovice – Viktoria Otrokovice B 4:5 ( 3:2 ) 14.10.2018

Zápas v Kunovicích se pro nás vyvíjel velmi dobře, protože už v 5.minutě Z. Marčík získal vedení na naši stranu a když Obiechena po krásné individuální akci zvýšil na 2:0, vypadalo to na snadné vítězství. Opět se však ukázalo, že nám v obraně chybí více důrazu a rozhodnosti, protože ještě v průběhu 1. poločasu soupeř třemi brankami otočil zápas.

A když na začátku druhého poločasu důrazný Kříž zvýšil na 4:2, vypadalo to s námi špatně. Poločasová domluva v kabině, aby hráči zvýšili pohyb a bojovnost přinesla ovoce v podobě branky P. Daniela, který po centru J. Červenky snížil na 4:3 a soupeř se začal bát o výsledek. V 64. Z. Marčík chytrou střelou k tyči vyrovnal na 4:4 a náš tlak nadále pokračoval. Jeho výsledkem byl vítězný gól L. Křivánka, který v 87. minutě prošel obranou a zajistil nám tak tři body.

Stínem utkání byla tvrdá hra Kunovic, kterou rozhodčí připustil a výsledkem byla vážná zranění T. Frydrycha a P. Červenky, pro které už podzimní sezóna skončila.

Sestava: Varous – Vrága, Lendler, Tichý, Malota – J. Červenka, Obiechina, Křivánek, P. Červenka – Frydrych, Marčík.

Střídání: ve 27.minutě Daniel za Frydrycha, v 73.minutě Hrnčiřík za Vrágu

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.