Otrokovická Viktorka se ve třetí lize rozjela

(Aktualizováno před )

Svěřenci trenéra Michala Hubníka zvítězili v MSFL počtvrté za sebou.

V neděli dopoledne přemohli Uherský Brod 3:1 a v tabulce poskočili už na čtvrté místo.

„Určitě je spokojenost. Kluci pracují, stejně jako makají na tréninku, přenášejí dřinu do zápasů, což je pro každého trenéra důležité,“ pochvaloval si kouč Viktorie Michal Hubník.

Naopak hosté prohráli popáté za sebou a jsou až jedenáctí. Krajští rivalové nyní prožívají úplně opačné období. Zatímco Otrokovice na konci podzimu hrají dobře a bodují naplno, Broďanům to příliš nejde a dál ztrácejí. Ondův tým nevyhrál pošesté za sebou a dál se propadá.

Přitom v prvním poločase si slovácký celek vypracoval několik gólových příležitostí, ale skóroval pouze jednou.

„Chyba byla v první půli, kdy jsme neproměnili snad pět šancí. Kdybychom se dostali do vedení, třeba by to vypadalo jinak. Takto nás Viktorka ve druhé půli přetlačila. Nám chyběli někteří hráči, takže jsme nemohli střídat a v závěru už nám docházely síly,“ prohlásil hostující trenér Martin Onda.

„Dali jsme gól na 1:0, plnili jsme, co jsme si řekli. Všechno bylo super, ale Brod má vysoké a důrazné hráče. Pomáhali si nakopávanými balony. Na to jsme byli připravení, ale pár chyb tam bylo. Pozdě jsme reagovali na odražený balon,“zmínil Hubník chybu u vyrovnávací trefy soupeře.

Ve druhé půli Viktoria už svého soka přejela.

„Do druhého poločasu jsme si řekli pár situací a hráli jsme kombinačně lépe po zemi. Byli jsme na tom i lépe fyzicky, druhý poločas jsme dominovali hrou po zemi. Drželi jsme balon a dostávali jsme hru do stran a vytvářeli si šance. Většinu jsme využili, ale byly i další, které jsme mohli dohrát lépe,“ ví Hubník.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz