Otluču vám nos o sponu mého opasku, peskoval Kalousek malého poslance Nachera

Za přestřelkou mezi bývalým poslancem a dnes především politickým glosátorem Miroslavem Kalouskem a poslancem za hnutí ANO Patrikem Nacherem, stojí tweet exministryně pro lidská práva Džamilou Stehlíkovou.

Za přestřelkou mezi bývalým poslancem a dnes především politickým glosátorem Miroslavem Kalouskem a poslancem za hnutí ANO Patrikem Nacherem, stojí tweet exministryně pro lidská práva Džamilou Stehlíkovou.

Poslanci za ANo se nelíbil a tak na bývalou ministryni a dnes předsedkyni Liberálně ekologické strany zaútočil. Vypíchl přitom její původ, Stehlíková, jak napovídá její křestní jméno, se totiž nenarodila v Česku, sem se přistěhovala ve svých 26 letech z Kazaschstánu.

Ostrá reakce Kalouska na sebe nenechala dlouho čekat: „Jste nechutný buran. Až se potkáme, vytahám Vás za to za uši a otluču Vám přitom nos o sponu mého opasku.”

Patrik Nacher vstupoval do politiky s tím, že bude bojovat proti finančním šmejdům, moc se mu to ale nedaří. Nejenom, že sdílí klub s bývalým advokátem lichvářů Vondráčkem, ale je jedním z hlasitých zastánců svého šéfa, přes všechny jeho podivné operace na offshorech a podobně. Čím ale skutečně proslul a díky čemu je nejviditelnější? Je to paradoxně jeho výška – 163 cm, díky které mu kolegové přezdívají Baskeťák.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.