Search
Close this search box.

Otluču vám nos o sponu mého opasku, peskoval Kalousek malého poslance Nachera

Za přestřelkou mezi bývalým poslancem a dnes především politickým glosátorem Miroslavem Kalouskem a poslancem za hnutí ANO Patrikem Nacherem, stojí tweet exministryně pro lidská práva Džamilou Stehlíkovou.

Za přestřelkou mezi bývalým poslancem a dnes především politickým glosátorem Miroslavem Kalouskem a poslancem za hnutí ANO Patrikem Nacherem, stojí tweet exministryně pro lidská práva Džamilou Stehlíkovou.

Poslanci za ANo se nelíbil a tak na bývalou ministryni a dnes předsedkyni Liberálně ekologické strany zaútočil. Vypíchl přitom její původ, Stehlíková, jak napovídá její křestní jméno, se totiž nenarodila v Česku, sem se přistěhovala ve svých 26 letech z Kazaschstánu.

https://twitter.com/patriknacher/status/1447634323184701441?s=21

Ostrá reakce Kalouska na sebe nenechala dlouho čekat: „Jste nechutný buran. Až se potkáme, vytahám Vás za to za uši a otluču Vám přitom nos o sponu mého opasku.”

Patrik Nacher vstupoval do politiky s tím, že bude bojovat proti finančním šmejdům, moc se mu to ale nedaří. Nejenom, že sdílí klub s bývalým advokátem lichvářů Vondráčkem, ale je jedním z hlasitých zastánců svého šéfa, přes všechny jeho podivné operace na offshorech a podobně. Čím ale skutečně proslul a díky čemu je nejviditelnější? Je to paradoxně jeho výška – 163 cm, díky které mu kolegové přezdívají Baskeťák.

https://twitter.com/kalousekm/status/1447670505209749505?s=21

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient