Otevření nového showroomu ŠKODA ve Svitavách

Dne 14.6.2018 společnost Louda Auto a.s. slavnostně otevřela nový showroom ŠKODA ve Svitavách. U společnosti Louda Auto, která je na trhu již 26 let, se jedná již o sedmou pobočku ŠKODA v České republice. Tato událost je významným momentem pro region, kde značka ŠKODA do současné doby neměla zastoupení. Autorizované obchodní zastoupení Louda Auto nabízí kompletní řadu modelů vozů ŠKODA a zajišťuje autorizovaný servis vozů značky ŠKODA.

Celým večerem provázela známá moderátorka Gábina Partyšová. Nechybělo taneční vystoupení skupiny Evil Dancers a zlatým hřebem večera bylo pěvecké vystoupení Leony Machálkové. Pozvání přijal i výkonný ředitel ŠKODA Luboš Vlček, který popřál Louda Auto naplnění všech cílů a mnoho spokojených zákazníků.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak