Ostravští strážníci obhájili zlato na střelecké soutěži

7. června 2018 se ostravští strážníci zúčastnili třináctého ročníku střeleckého turnaje O pohár starosty města Mikulova.

Do klání se zapojilo více než třicet tříčlenných družstev a přes sto jednotlivců převážně z řad městských a obecních policií z celé ČR. Střelecký turnaj byl složen ze dvou disciplín. První prověřila účastníky z mířené střelby na 25 metrů a druhá byla zaměřena na praktický výkon služby, ve které se hodnotil čas, zásahy a taktické provedení. V kategorii týmů již podruhé za sebou obhájilo zlatou příčku družstvo ve složení Oldřich Dunaj, Pavel Burda a Petr Vlček. V kategorii jednotlivců zvítězil strážník Městské policie Ostrava Pavel Burda a stal se tak absolutním vítězem turnaje.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.