Ostravští fotbalisté odstartovali letní přípravu

(Aktualizováno před )

Baník má za sebou úvodní společný trénink letní přípravy. Trenér Bohumil Páník po třítýdenní dovolené přivítal v šatně zatím neúplný kádr, v němž došlo během volna k několika změnám.

Na přípravu se do kádru z hostování vrátili Ondřej Šašinka (Zlaté Moravce), Jakub Šašinka (Poprad), Martin Macej (Frýdek-Místek) a Jakub Pokorný (Ústí nad Labem), z dorostu byl přeřazen reprezentant Filip Kaloč a z hráčů juniorky se do úvodního bloku zapojil Jakub Bolf.

Z jarní soupisky mužstva vypadli Marek Hlinka a Tomáš Mičola (oba konec smlouvy), Christophe Psyché (rozvázání smlouvy), Tomáš Poznar (konec hostování z Plzně). Postupně se během příštích dnů k mužstvu budou připojovat Milan Baroš, Jan Laštůvka, Dame Diop a Martin Fillo, který léčí drobné zdravotní problémy. Bronislav Stáňa bude kvůli zranění scházet ještě delší dobu.

Do společné přípravy nenastoupili ani kmenoví hráči Jan Matěj, Dan Ožvolda, Josef Celba, Tomáš Hykel, Dominik Smékal a František Chmiel, kteří se dnes zapojili do tréninku s Vítkovicemi. O budoucnosti Martina Suse a Alexandra Jakubova se jedná.

Aktuální kádr Baníku pro letní přípravu:

brankáři: Jan Laštůvka, Viktor Budinský, Martin Šustr, Jakub Lapeš

obránci: Oleksander Azackij, Petr Breda, Jiří Fleišman, Denis Granečný, Lukáš Pazdera, Václav Procházka, Martin Šindelář, Jakub Pokorný

záložníci: Arťom Mešaninov, Dyjan Carlos de Azevedo, Martin Fillo, Robert Hrubý, Milan Jirásek, Bronislav Stáňa, Filip Kaloč, Jakub Bolf

útočníci: Milan Baroš, Dame Diop, Jakub Šašinka, Ondřej Šašinka, Martin Macej

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz