Oštěpařka Barbora Špotáková porodila svého druhého syna v hořovické porodnici

Olympijská vítězka a mistryně světa přivedla v hořovické porodnici na svět druhého syna.

S přítelem Lukášem Novotným, s kterým už mají pětiletého Janka, mu dali jméno Darek. Darek přišel na svět v hořovické porodnici v sobotu v pozdních večerních hodinách. „Syn je zdravý a všichni jsme v pořádku,“ chlubí se šťastná maminka. „Velmi bych chtěla poděkovala paní doktorce Věře Pavlů a paní porodní asistentce Vlastě Cajthamlové za jejich přístup a vedení mého porodu. Byla jsem maximálně spokojená a díky těmto dvěma dámám byl pro mě druhý porod velkým zážitkem,“ říká Bára. „Nemocnici v Hořovicích jsem si vybrala díky skvělým referencím a jsem velice ráda, že jsem se tak rozhodla,“ dodává.

„Paní Špotáková je velice milá dáma a jsem ráda, že jsem jí mohla pomoci přivést na svět jejího druhého syna. Porod měl velice hladký průběh,“ konstatuje MUDr. Věra Pavlů, vedoucí lékařka porodních sálů Hořovické nemocnice.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.