Oštěpařka Barbora Špotáková porodila svého druhého syna v hořovické porodnici

Olympijská vítězka a mistryně světa přivedla v hořovické porodnici na svět druhého syna.

S přítelem Lukášem Novotným, s kterým už mají pětiletého Janka, mu dali jméno Darek. Darek přišel na svět v hořovické porodnici v sobotu v pozdních večerních hodinách. „Syn je zdravý a všichni jsme v pořádku,“ chlubí se šťastná maminka. „Velmi bych chtěla poděkovala paní doktorce Věře Pavlů a paní porodní asistentce Vlastě Cajthamlové za jejich přístup a vedení mého porodu. Byla jsem maximálně spokojená a díky těmto dvěma dámám byl pro mě druhý porod velkým zážitkem,“ říká Bára. „Nemocnici v Hořovicích jsem si vybrala díky skvělým referencím a jsem velice ráda, že jsem se tak rozhodla,“ dodává.

„Paní Špotáková je velice milá dáma a jsem ráda, že jsem jí mohla pomoci přivést na svět jejího druhého syna. Porod měl velice hladký průběh,“ konstatuje MUDr. Věra Pavlů, vedoucí lékařka porodních sálů Hořovické nemocnice.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient