Search
Close this search box.

Sokolovský OSPOD uspořádal besídku pro děti

V úterý 4. prosince 2018 se pracovnice orgánu sociálně – právní ochrany dětí, odboru sociálních věcí – Města Sokolov měly možnost opět setkat s dětmi, pro které byl pořádán letní výchovně – rekreační tábor. Na pořádnou akci dorazilo 27 dětí, které mají trvalý pobyt v Sokolově a jejich rodiny často trápí různé sociální problémy. Tyto děti se musí vyrovnávat s mnohdy nelehkou životní situací.

Setkání s překvapením a programem pro děti mělo nádech vánoční atmosféry a zúčastnila se ho i skupinka čertů v čele s Mikulášem a Andělem. Po přivítání děti postupně začaly objevovat, kdo se skrývá pod maskami. Této role se zdárně chopily samy pracovnice OSPOD Sokolov. Děti obdaroval Mikuláš s Andělem krásnými balíčky. Čerti se postarali o nápravu hříšníků. V předvánočním čase jsme si prozradili svá přání, společně si zatancovali, zazpívali a pobavili.

Tato akce byla plně financována z rozpočtu Města Sokolov, a to pro cílovou skupinu dětí. Velké poděkování patří také Mgr. Ladislavu Sedláčkovi a personálu MDK za zajištění nejen zázemí, ale také doprovodných služeb.

Poděkováním pro pracovnice OSPOD byla neskrývaná radost dětí z připraveného programu, balíčků a odměn.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient