Sokolovský OSPOD uspořádal besídku pro děti

V úterý 4. prosince 2018 se pracovnice orgánu sociálně – právní ochrany dětí, odboru sociálních věcí – Města Sokolov měly možnost opět setkat s dětmi, pro které byl pořádán letní výchovně – rekreační tábor. Na pořádnou akci dorazilo 27 dětí, které mají trvalý pobyt v Sokolově a jejich rodiny často trápí různé sociální problémy. Tyto děti se musí vyrovnávat s mnohdy nelehkou životní situací.

Setkání s překvapením a programem pro děti mělo nádech vánoční atmosféry a zúčastnila se ho i skupinka čertů v čele s Mikulášem a Andělem. Po přivítání děti postupně začaly objevovat, kdo se skrývá pod maskami. Této role se zdárně chopily samy pracovnice OSPOD Sokolov. Děti obdaroval Mikuláš s Andělem krásnými balíčky. Čerti se postarali o nápravu hříšníků. V předvánočním čase jsme si prozradili svá přání, společně si zatancovali, zazpívali a pobavili.

Tato akce byla plně financována z rozpočtu Města Sokolov, a to pro cílovou skupinu dětí. Velké poděkování patří také Mgr. Ladislavu Sedláčkovi a personálu MDK za zajištění nejen zázemí, ale také doprovodných služeb.

Poděkováním pro pracovnice OSPOD byla neskrývaná radost dětí z připraveného programu, balíčků a odměn.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.