Osmnáctka chodovských florbalistů byla nominovaná do reprezentací

Neuvěřitelných 18 zástupců Chodova najdeme v nominacích národních týmů na nadcházející reprezentační akce. Po třech zástupcích najdeme v českých reprezentacích mužů a juniorů, šest zástupkyň máme v české reprezentaci žen a čtyři v domácí reprezentaci juniorek. Dva zástupce má klub i v reprezentačních týmech Slovenska.

Jako první navléknou reprezentační dresy muži a junioři, které čeká turnaj EFT ve Švédsku již 19. – 21. října. Pro mužskou reprezentaci je to poslední zápasová příprava před domácím MS a v nominaci jsou Tom Ondrušek, Martin Pražan a Mikuláš Krbec. Juniorům už se květnové MS také blíží a ve Švédsku budou o nominaci bojovat Martin Řezáč, Michal Strnad a Šimon Doubek. V nominaci slovenských juniorů pak najdeme i nedávnou posilu Mateje Stopku.

Ženy a juniorky jsou stále ještě v první části svého dvouletého cyklu a turnaj EFT ve Švýcarsku je čeká 9. – 11. listopadu. V nominaci reprezentace žen najdeme Martinu Řepkovou, Janu Christianovou, Gabrielu Tožičkovou, Magdalenu Pláškovou, Nelu Jirákovou a Terezu Hanzlíkovou. Ve výběru juniorek jsou Mária Havlíčková, Vanessa Keprtová, Nela Havlánová a Kristýna Lechnerová. V nominaci slovenských žen pak najdeme i Kristínu Belicovou.

18 nominovaných na reprezentační akce je zřejmě novým klubovým rekordem!

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.