Osmácí úspěšně deklasovali Klatovy

V neděli 2.9.2018 odehráli osmáci další ze série přípravných utkání na nadcházející sezónu. K utkání na Křemelku přijeli hráči HC Klatovy. Naši kluci si chtěli napravit reputaci po minulé prohře s HC Meteor Třemošná a tak na soupeře nastoupili hned od prvního hvizdu rozhodčího s plným nasazením. Jejich snažení se odrazilo na výsledném skóre, kdy po utkání svítil na časomíře konečný stav 17:1. Soupeř byl evidentně zaskočen a v poslední části zápasu i když se mu podařilo vstřelit branku prakticky rezignoval a zápas dohrával („jen aby to už měl za sebou“). Z našich se o body podělili, prakticky všichni hráči a nezbývá než si přát, aby to tak bylo i v mistrovských utkáních.

HC Strakonice – HC Klatovy 17:1 (4:0, 4:0, 9:1)

Branky: 4x Drančák, 3x Štěpánek, 2x Prušák, Zralý, 1x Drabeš, Lukeš, Solař, Šíma, Vondrášek, Walter

Asistence: 3x Kubíček, 2x Drančák, 2x Solař, 2x Šíma, 1x Drabeš, Lukeš, Štěpánek, Vondrášek, Walter, Zralý

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak si vyrobit piňatu a odkud se k nám zvyk rozbíjet tyto krásné ozdoby na oslavách vlastně dostal?

Piñata je tradiční předmět používaný při oslavách a slavnostech, zejména v latinskoamerické kultuře. Jedná se o nádobu ve tvaru zvířete, postavy nebo nejrůznějšího tavru, která je vyrobena z papíru nebo jiných materiálů a je naplněna sladkostmi, drobnými dárky či konfetami. Piñata je zavěšena na provazu nebo lanku a účastníci slavnosti se střídají ve snaze rozbít ji, aby se dostali k jejímu obsahu. K dostání je i v Česku ve specializovaných eshopech, kde seženete všechno možné na oslavy a party, my si ale za chvilku ukážeme, jak si s trochou šikovnosti můžete vyrobit takovou originální ozdobu sami.

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!