Ve Všechovicích o všem rozhodlo osm minut

TJ TATRAN VŠECHOVICE – FK MOHELNICE 3 : 2 (1 : 2)
A-mužstvo našeho FK Mohelnice prohrálo ve venkovním zápase 6. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje s mužstvem TJ Tatran Všechovice v poměru 2 : 3. První velkou šanci utkání musel hned v jeho úvodu dobrým zákrokem zlikvidovat Jakub Hora, když se na něj řítil osamocený útočník domácích. V dalších minutách na hřišti úřadoval Roman Kuba, když nejprve z přímého kopu z 25 metrů napálil břevno, poté další střelou ze střední vzdálenosti orazil spojnici domácí branky. Do třetice už mířil přesně, když po otočení se kolem domácího obránce na rohu velkého vápna vymetl vzdálenější šibenici. Za nedlouho jsme přidali druhou branku, když dobře kopnutý rohový kop Vlastou Knýřem dorazil do brány Jan Fišara. Poté se hra na hřišti uklidnila a domácí působili hodně opařeným dojmem. Je velkou škodou, že jsme do poločasu neudrželi dvougólové vedení. Domácí totiž po dlouhé době opět zahrozili kloudnou akcí a hned z toho bylo vyrovnání zásluhou Oravy. Začátek druhého poločasu jsme vůbec nezachytili a hned po patnácti vteřinách srovnal skóre druhým gólem Orava. Ještě hůř pro nás bylo po dalších šesti minutách, když po ztrátě ve středu hřiště rychlý brejk zakončil přesně Hulman. Domácí zápas takto prakticky rozhodli během osmi minut. Do konce zápasu jsme si už žádnou šanci nevytvořili a všechny body zůstaly ve Všechovicích.

Góly: 44. a 46. Orava, 52. Hulman – 27. Kuba, 34. Fišara
Sestava FK Mohelnice: Hora – Heidenreich (73. Havlíček), Knýř, Hlaváč, Najman – Klimeš (60. Marák), Fišara, Kuba – Srdýnko, Kloss, Nantl (80. Šváb)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.