Orlová má nové vedení města

Na ustavujícím zasedání Zastupitelstva města Orlové byl zvolen do funkce starosty města Mgr. Miroslav CHLUBNA (Nezávislí a Změna pro lidi). Prvním místostarostou se stal Miroslav KOLÁČEK (KSČM) a druhým místostarostou Bc. Naděžda KUBALOVÁ (Volím Orlovou).

V novém volebním období bude pracovat Rada města Orlové v následujícím složení: starosta – Mgr. Miroslav CHLUBNA, místostarosta Miroslav KOLÁČEK, místostarostka Bc. Naděžda KUBALOVÁ, Ing. Pavel DENDIS (SPD), Petr KOLÁČEK (KSČM), Roman OWCZARZY (SPD), Mgr. Ing. Kateřina PLINTOVÁ (Nezávislí a Změna pro lidi), Petr STUCHLÍK (Nezávislí a Změna pro lidi) a Ľuboslav VRŠANSKÝ (SPD).

Zastupitelé zřídili výbory Zastupitelstva města Orlové – Finanční výbor, Kontrolní výbor, Výbor pro strategické plánování rozvoje města Orlové a dva osadní výbory – Výhoda a Zimný Důl – Lazy.

FINANČNÍ VÝBOR Zastupitelstva města Orlové – předseda Ing. Stanislav Chobot, členové: Ing. Štěpán Rajdus, Mgr. Martin Sliwka, Ing. Petr Troják, Ing. Helena Ulbrichová, Petr Janeček a Karel Volf.

KONTROLNÍ VÝBOR Zastupitelstva města Orlové – předseda Mgr. Jana Šertlerová, členové: Ing. Petra Jenčmionková, Mgr. Iveta Koňaříková, JUDr. Petr Kocur, Vladimír Elíz, Ing. Jan Hrádek, Ing. Tomáš Kuča.

VÝBOR PRO STRATEGICKÉ PLÁNOVÁNÍ ROZVOJE MĚSTA ORLOVÁ – předseda Mgr. Miroslav Chlubna, členové: Ing. Miroslava Šromková, Ing. Stanislav Mašlaň, Mgr. Roman Farana, PhD., Ing. Martin Klosko, Ing. Marcela Ryšková, Mgr. Petr Zářický.

OSADNÍ VÝBOR VÝHODA – předseda Svatopluk Guziur, členové: Vlastimil Burian, Bc. Naděžda Kubalová, Ing. Jiří Kunčický, Ing. Bronislav Stuš, Ing. Zbigniew Trombik, Mgr. Petr Zářický.

OSADNÍ VÝBOR ZIMNÝ DŮL-LAZY – předseda Dušan Otaševič, členové: Pavel Jež, Štefan Juhos, Jiří Košťál a Ing. Kateřina Suchnová.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.