Originální červené dresy Vítkovic jdou do aukce

Získejte do své sbírky unikátní a originální hraný dres HC VÍTKOVICE RIDERA z červené sady extraligové sezony 2017/2018. Dresy jdou do aukce!

Vítkovice v sezoně 2017/2018 nasadily poprvé od roku 1996 třetí sadu dresů. Historická červená, která je s ostravským hokejovým klubem spjatá stejně dlouze a úspěšně, jako modrá a bílá, prožila svou renesanci. Atraktivní série originálních hraných červených dresů extraligového mužstva jde nyní do aukce a každý fanoušek má šanci získat do své sbírky jedinečný artefakt.

Aukce vítkovických červených dresů probíhá na webu sportovniaukce.cz. Odstartovala v pátek 13. dubna a končí ve středu 9. května. Vyvolávací cena jednoho originálního hraného dresu je 1990 korun. Úspěšný dražitel obdrží po aukci, kromě samotného dresu, také certifikát pravosti dresu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.