Opravy v mladoboleslavské sportovní hale se protáhnou do konce léta

(Aktualizováno před )

V městské sportovní hale pokračují stavební práce při rekonstrukci druhého podlaží, kde vzniká ubytovna pro sportovce. Původně mělo být hotovo do konce července, ale stavební firma požádala o prodloužení do konce srpna. “Důvodem byly zjištěné statické problémy při odbourávání balkonů a měnili jsme skladbu střechy, přes kterou vede úniková cesta. Takže k tomu je nutné i získat stanoviska statika a hasičů,” řekl Ondřej Rameš, ředitel Městské společnosti sportovní a rekreační areály, který se na stavbě setkal i s náměstkem primátora Jiřím Bouškou.

Tato investice přijde město zhruba na šest milionů korun, dalších cca půl milionu korun bude stát vybavení nábytkem. “Vše směřujeme k tomu, aby se podařilo opravy dokončit a místnosti vybavit nábytkem do konce léta. Rádi bychom, aby od září bylo možné zde začít ubytovávat sportovce,” řekl náměstek Bouška.
V městské sportovní hale v ulici U Stadionu pokračuje postupná rekonstrukce již několik let. Rekonstrukce druhého podlaží začala letos v předjaří a vznikne zde 14 pokojů se sociálním zařízením v každém z nich. Do budoucna je v plánu provést i kompletní zateplení a výměnu vzduchotechniky v celé hale.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz