Oprava silnice v Podlázkách pokračuje, upřesnil se další postup prací a uzavírek

V Podlázkách pokračuje rekonstrukce vozovky a po dohodě se zhotovitelem prací byl upřesněn postup prací a dopravních omezení v následujících dnech. Ve dnech 7. – 8. 11. bude probíhat pokládka asfaltových vrstev na úseku od konce uzavírky pod obcí Dalovice pod viaduktem až po odbočku k ČOV. Vzhledem tomu nebude umožněn tranzit žádným vozidlům v tomto úseku. Bydlícím v ulici „pod stráněmi“ pod dalovickou silnicí bude dne 7.11. příjezd umožněn směrem od Michalovic a 8.11. směrem od Dalovic. Zbytek Podlázek včetně ČOV může pro svou obsluhu použít příjezd od Ptácké pouze k mostku k ČOV a dále po místní komunikaci.

Ve dnech 9.-10.11. 2018 bude probíhat pokládka asfaltových vrstev na úseku od ČOV po Ptáckou, bude otevřen průjezd Michalovice – Dalovice, ale nadále zůstane omezen průjezd směrem Podlázky – Ptácká, obyvatelé Podlázek včetně ČOV musí použít příjezd směrem od Dalovic a MK pouze k mostku k ČOV.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.