Search
Close this search box.

Oprava lávky v České Skalici začala

V přímé návaznosti na uzavřenou smlouvu o dílo na celkovou opravu lávky v Podskalní ulici bude v příštím týdnu zahájena její oprava. Opravu zajistí zhotovitel Ing. Pavel Landsperský, technický dozor zajišťuje Ing. Ivan Paulus a autorský dozor autorizovaného inženýra pro mostní stavby pan Jan Hofman.
Práce na celkové opravě lávky začnou v úterý 6. března a měly by být dokončeny do 30. června 2018. Většina prací bude provedena při částečném omezení provozu lávky, takže lávku bude možné využít k přecházení. Úplná uzavírka lávky bez možnosti přechodu je zhotovitelem plánována v termínu od 19. března do 8. dubna 2018. V této době bude prováděna výměna nosných trámů, pochozích prken, oprava vazby a s tím spojené impregnace a nátěry. Následně by měla být lávka opět s částečným omezením k dispozici pro přecházení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient