Oprava chodníku u Škoda Muzea již neomezuje dopravu v Mladé Boleslavi

Rychle pokračující rekonstrukce chodníku na třídě V. Klementa v blízkosti Škoda Muzea postoupila do další fáze. Oprava chodníku je u konce, pokračovat budou ještě práce v podloubí podél budovy muzea. Bylo proto již dnes možné ukončit dočasné dopravní omezení a uvolnit všechny jízdní pruhy pro dopravu. Situaci na místě zkontrolovali náměstek primátora Jiří Bouška a radní Miloslav Neuman.

Kromě úlevy motoristů se zlepšila situace i pro pěší, kteří již nemusí přecházet na druhou stranu uice a mohou projít po opraveném chodníku. Jak zdůraznil náměstek Bouška, práce byly koordinovány ve spolupráci se společností Škoda Auto, která má v daném úseku také jeden ze vstupů do areálu závodu.

Práce v podloubí a tím i celková rekonstrukce tohoto úseku chodníku skončí do 27 srpna. Nově opravený chodník navazuje na již dříve opravený úsek podél třídy V. Klementa u parkoviště před Škoda Muzeem ve směru k odbočce na severovýchodní tangentu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.