Opilý výtržník napadal obsluhu čerpací stanice, policie ho zadržela

V sobotu 5. května tohoto roku policisté na obvodním oddělení v Klatovech přijali oznámení o výtržnosti. Případ byl oznámen svědky, kteří přišli do objektu patnáct minut po druhé hodině v noci. V Klatovech na místě veřejnosti přístupném, se podezřelý muž v prostoru čerpací stanice dopustil výtržnosti, kdy natlačil za pult obsluhující ženu. Postupně se jeho agresivita zvyšovala, protože zatahal ženu za vlasy a dále vyhrožoval. Pět minut po oznámení policisté podezřelého místního třiačtyřicetiletého muže zadrželi a podrobil se dechové zkoušce, kdy bylo naměřeno 1,60 promile alkoholu. Za doprovodu policistů byl muž převezen do policejní cely a po provedení úkonů byl propuštěn.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a případ dále prověřuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.