Search
Close this search box.

Opilý vandal zůstal uzamčený na veřejných toaletách, znečistil je výkaly a odpadky

Stříbrští policisté přijali dnešního dne kolem 2:15 hod. oznámení o hlasitém a vulgárním pokřikování na náměstí v obci Kladruby. Policejní hlídka, která na místo přijela, tam zadržela 27letého místního muže. Dalším šetřením a vytěžením dotyčného policisté zjistili, že muže kolem 18:00 hod. předchozího dne, tj. 25. října, uzamkli na veřejných toaletách, kde usnul.

Následně kolem 1:30 hod. dnešního dne dotyčný zašpinil vnitřní prostory toalet výkaly a odpadky, poté vytrhl kovové madlo, kterým rozbil okno toalet a vzniklým otvorem vylezl ven z budovy do prostor dětského hřiště. Odtud pokračoval ke vstupním dveřím toalet a následně se pohyboval po náměstí, kde rušil noční klid do doby, než byl zadržený policisty. Ti s ním provedli dechovou zkoušku, která byla pozitivní. Přístroj naměřil 2,74 promile alkoholu. Muž byl převezen k provedení dalších úkonů na stříbrské obvodní oddělení. Případem se policisté i nadále zabývají, vzniklou škodu odhadli na 20 000 korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient