Opilý šofér nezvládl řízení a naboural do oplocení

V neděli deset minut po šesté ranní jel řidič Renaultu Megane po Klatovech z ulice 5. května směrem k cyklostezce. Na mokré silnici dostal smyk, vyjel mimo komunikaci a naboural do plotu areálu společnosti a do brány, kterou poškodil. Řidič se podrobil dechové zkoušce a přístroj naměřil 1,80 a opakovaně 1,84 promile alkoholu.

Policisté muže převezli do nemocnice, kde se podrobil lékařskému vyšetření i odběru krve. Celková hmotná škoda činí 150 tisíc korun.

Muž je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.