Search
Close this search box.

Opilý senior usedl za volant a způsobil dopravní nehodu

Devětasedmdesátiletý řidič osobního vozidla narazil do přívěsu připojeného za osobním vozidlem, které jelo v protisměru. Po střetu pokračoval senior v jízdě a na odstavném parkovišti naboural do zaparkovaného nákladního automobilu. Celková škoda byla vyčíslena na 82 tisíc korun.
Senior se po dopravní nehodě na výzvu policistů podrobil dechové zkoušce ke zjištění, zda neřídí vozidlo pod vlivem alkoholu, s pozitivním výsledkem 1,03 promile alkoholu v krvi. Muž přiznal požití alkoholu před jízdou a podrobil se lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve. Opilému řidiči nyní hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient