Opilý řidič srazil skateboardistu a odjel

Štěstí měl mladý skateboardista, kterého v pondělí večer srazilo na přechodu pro chodce na Masarykově třídě osobní auto. Přestože pro něj po nehodě letěl vrtulník, utrpěl jen drobné poranění dolní končetiny a z nemocnice byl propuštěn. Osmatřicetiletému řidiči, který ho srazil a z místa nehody odjel, aniž by mladíkovi poskytl pomoc, policisté sdělili podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Nedaleko místa střetu podezřelého muže totiž zastavil svědek a přivolal policisty, kteří řidiči naměřili dvě promile alkoholu v dechu. Ke skutečnostem, že muž z místa nehody odjel a navíc byl pod vlivem alkoholu, zřejmě přihlédne i soudce, který může nezodpovědného řidiče poslat až na tři roky za mříže.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak