Opilý muž několikrát boural, nakonec nechal auto odstavené a odešel z místa nehody pěšky

Dne 20. září 2018 v 01:45 hodin došlo na silnici I. třídy č. 27 u Klatov k dopravní nehodě. Sedmatřicetiletý řidič osobního vozidla tovární značky Ford Focus jel ve směru od Klatov na Plzeň a odbočil vpravo k čerpací stanici. Při zajíždění k čerpací stanici vlivem nepozornosti najel přes obrubník na travnatou plochu, kde přední částí vozidla narazil do sloupku dopravní značky Zákaz vjezdu. Potom z prostoru čerpací stanice vycouval a odjížděl směrem na Točník. Při jízdě z klesání vyjel vpravo mimo vozovku, kde narazil do sloupku dopravního zrcadla, a vozidlo zde zanechal.

Pěšky pokračoval na obec Štěpánovice. Byl však zadržel hlídkou policistů Obvodního oddělení Klatovy. Ti muže vyzvali k dechové zkoušce. Odborné měření elektronickým přístrojem ukázalo pozitivní výsledek 2,11 promile alkoholu v krvi. Řidiče zadrželi a převezli do lékařského zařízení, kde se podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Případem se dále zabývají policisté Dopravního inspektorátu Klatovy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.