Search
Close this search box.

Opilý muž několikrát boural, nakonec nechal auto odstavené a odešel z místa nehody pěšky

Dne 20. září 2018 v 01:45 hodin došlo na silnici I. třídy č. 27 u Klatov k dopravní nehodě. Sedmatřicetiletý řidič osobního vozidla tovární značky Ford Focus jel ve směru od Klatov na Plzeň a odbočil vpravo k čerpací stanici. Při zajíždění k čerpací stanici vlivem nepozornosti najel přes obrubník na travnatou plochu, kde přední částí vozidla narazil do sloupku dopravní značky Zákaz vjezdu. Potom z prostoru čerpací stanice vycouval a odjížděl směrem na Točník. Při jízdě z klesání vyjel vpravo mimo vozovku, kde narazil do sloupku dopravního zrcadla, a vozidlo zde zanechal.

Pěšky pokračoval na obec Štěpánovice. Byl však zadržel hlídkou policistů Obvodního oddělení Klatovy. Ti muže vyzvali k dechové zkoušce. Odborné měření elektronickým přístrojem ukázalo pozitivní výsledek 2,11 promile alkoholu v krvi. Řidiče zadrželi a převezli do lékařského zařízení, kde se podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Případem se dále zabývají policisté Dopravního inspektorátu Klatovy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient