Search
Close this search box.

Opilý řidič nadýchal domažlickým policistům téměř tři promile

Dne 31. července 2018 sdělili policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích čtyřiatřicetiletému muži podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Podezřelý dne 29. července 2018 krátce před třiadvacátou hodinou řídil v obci Folmava v prostoru před nočním klubem osobní automobil tovární značky Ford Focus.

Byl zjištěn policisty, kteří jej vyzvali k dechové zkoušce ke zjištění, zda neřídí vozidlo pod vlivem alkoholu. Odborné měření elektronickým přístrojem bylo s pozitivním výsledkem 2,72 promile alkoholu v krvi. Za spáchání tohoto trestného činu bude nyní potrestán, hrozí mu trest odnětí svobody až na jeden rok, zákaz činnosti nebo peněžitý trest.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient