Search
Close this search box.

Opilý řidič naboural sedm aut

21.11.2018 přijali policisté několik telefonátů od lidí, kteří si z oken svých bytů všimli vozidla, jež narazilo do zaparkovaných aut. Na místo okamžitě vyjela policejní hlídka, která zadržela 30letého řidiče, při dechové zkoušce mu bylo naměřeno 2,55 promile a při opakované zkoušce 2.73 promile alkoholu v dechu. Zadržela mu řidičský průkaz a převezla na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.
Hlídka dopravní policie, zjistila, že opilý řidič vjel s vozidlem na chodník, kde narazil do dopravní značky. Pokračoval v jízdě a sjel do prostoru parkoviště, tady narazil celkem do 6 osobních vozidel.Škodu policisté odhadli na všech vozidlech za 275 tisíc a na ostatním 20 tisíc korun. Ačkoliv lidé viděli kouř, nic nehořelo, dým vznikl pravděpodobně vystřelením airbagu. Opilý řidič ani nikdo další nebyl zraněn. I když muž sotva mluvil a na zemi u spolujezdce policisté našli jednu plnou a dvě prázdné láhve od rumu a dvě kofoly, policistům se přiznal k vypití jedné půllitrovky rumu.
Muže v nejbližších dnech čeká obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí trest odnětí svobody od 6 měsíců do 3 let.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient