Opilý muž použil jako pomstu pepřový sprej

Strážníci zjistili, že do baru přišel silně opilý muž a domáhal se dalšího alkoholu. Když mu odmítla obsluha nalít, začal slovně napadat osazenstvo podniku. Následně ho servírka vykázala z podniku, což ho rozhořčilo a začal na ni fyzicky dotírat. Obsluhy se zastali štamgasti a opilého hrubiána vyhodili na ulici. Když pak hosté vyšli před bar na kouřovou pauzu, vrátil se k nim vyhozený opilec a začal jim do obličeje stříkat pepřový sprej. Útočník na výzvu strážníků odhodil nástroj své pomsty, avšak tím jeho agresivita neskončila a rozhodl se napadnout hosty ručně. Tomu již strážníci zabránili a rabiát, který nadýchal 2,6 promile alkoholu, putoval v poutech na záchytnou stanici k vystřízlivění. Zasaženým bylo nabídnuto lékařské ošetření, ale spokojili se pouze s omýváním příslušných míst vlažnou vodou. Celý případ bude mít dohru u správního orgánu a opilci hrozí mnohatisícová pokuta.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.