Opilý muž se válel na zemi, skončil na záchytce

Veřejné pohoršení budil dne 16. 3. 2018 před obchodním domem v Krnově na ulici Revoluční dne 16. 3. 2018 v podvečerních hodinách muž, který se zde válel po zemi. Přivolaní policisté jej ztotožnili, jednalo se o 53letého muže z Albrechticka, který byl pod vlivem alkoholu, nebyl schopen se postavit na nohy a ani komunikovat. Dechová zkouška vykázala hodnoty přes 3 promile. Muž střízlivěl na záchytné stanici v Opavě a je podezřelý z přestupku proti veřejnému pořádku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.