Opilý muž se projíždel se svým vozem po městě. Nadýchal téměř dvě promile

Ve čtvrtek 11. října letošního roku policisté v Klatovech kontrolovali řidiče vozidla značky Renault Scenic. Na ulici Jiráskova byl osm minut po druhé hodině v noci zastaven padesátiletý muž z Prahy, který se podrobil dechové zkoušce. Výsledek měření byl pozitivní s výsledkem 1,74 a opakovaně 1,85 promile alkoholu. Muž přiznal, že před jízdou požil alkoholické nápoje. Policisté převezli muže do zdravotnického zařízení, kde se podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve.

Muž je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.