Opilý muž poškodil čtyři zaparkovaná auta

K dopravní nehodě došlo v Klatovech v pondělí 12. března. S vozidlem značky Škoda Felicia combi jel dvaadvacetiletý muž z obce na Tachovsku tři minuty před půlnocí po ulici Koldinova směrem k ulici Pod Koníčky. Přední částí vozidla narazil do osobního vozidla Škoda Felicia, které bylo zaparkovaného při pravém okraji komunikace, které bylo odraženo na další vozidlo značky Chevrolet. Následně byl řidič ve Felicii combi odražen vlevo a narazil do vozidla značky Subaru, které bylo též odraženo na před ním stojící vozidlo značky Alfa Romeo.
Při dopravní nehodě ke zranění osob nedošlo a odhadnutá hmotná škoda činí 71 tisíc korun.

Řidič se podrobil dechové zkoušce a bylo naměřeno 1,84 a opakovaně 1,85 promile alkoholu. Muž se ve zdravotnickém zařízení podrobil lékařskému vyšetření i odběru krve. Policisté muži zadrželi řidičský průkaz.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.