Opilý muž naboural, nevlastnil ani řidičský průkaz

Z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky je podezřelý 51letý muž, který měl v pondělí odpoledne nabourat v Lahošti. Poté, co se posilnil několika pivy a panáky v duchcovské restauraci, nasedl do auta a odvezl svého známého. Když se vracel domů, na křižovatce v Lahošti nezvládl řízení a vyjel mimo komunikaci, odkud se mu už nepodařilo vyjet. Vozidlo proto nechal na místě a vydal se k domovu pěšky. Na základě popisu podezřelého muže během několika desítek minut vypátrali duchcovští policisté, kteří mu naměřili 2,2 promile alkoholu v dechu. Pokud jej soudce shledá vinným, hrozí nezodpovědnému muži, který ani nevlastní řidičské oprávnění, až jeden rok vězení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak