Opilý mladík vyhrožoval svému otci, skončil na záchytce

Dne 15. června 2018 v 18:30 hodin přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení dvaašedesátiletého muže z Nýrska, že má obavu ze svého syna, který mu opakovaně vyhrožuje fyzickým napadáním. Na místo ihned vyjeli nýrští policisté a opakovaně muže upozornili, aby se svým jednáním okamžitě přestal. Ten však jejich opakované výzvy neuposlechl, proto ho policisté zajistili. Podrobil se dechové zkoušce, odborné měření bylo s výsledkem pozitivním 1,82 promile alkoholu v krvi. Policisté ho převezli do protialkoholní záchytné stanice v Plzni. Jeho jednání zaevidovali jako přestupek proti občanskému soužití, případem se dále zabývají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.